Strání: 775 862 874 , Luhačovice: 775 869 588 vastap7@vastap7.cz

Kariéra

Obchodní zástupce – STRÁNÍ

VASTAP Stavebniny, mladá a energická společnost, hledá pro svou centrálu ve Strání zaměstnance na pozici: Obchodní zástupce.

Pracovní náplň:

  • Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu
  • Získává nové a udržuje stávající zákazníky
  • Mapuje konkurenci
  • Pomáhá při zajištění a rozvoji chodu pobočky
  • Spolupracuje s dalšími složkami společnosti

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou (stavební zaměření výhodou)
  • Zkušenosti v obchodu na obdobné pozici výhodou
  • Znalost stavebních materiálů výhodou
  • Znalost daného regionu podmínkou
  • Orientace na výsledek a chuť prodávat
  • Analytické a vyjednávací schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci
  • Prémie dle obratu
  • Služební vůz, mobilní telefon a PC vybavení
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Dobré pracovní zázemí s možností dalšího profesního růstu
  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci

Mícháme barvy a omítky

Specializujeme se

Máte zájem o tohle pracovní místo? Pošlete nám tedy svůj životopis

* označená pole jsou povinná